Suplování:   Čtvrtek 3.9.2020 (Sudy tyden)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

1.A

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

1.B

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

3.B

             

jiný

   

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

HENDRYCHOVÁ Alena

..

..

Ti

Ti

Kr

..

-

-

-

-

MATĚJŮ Jakub

Pr

Ve

Hr

Hr

..

..

-

Ve

-

-

PALACZUKOVÁ Kateřina

               

..

 

RYGEROVÁ Jiřina

Ti

Ti

..

Ki

-

Ki

-

-

-

-

SVOBODOVÁ Helena

           

Ho

     

VANĚK Jakub

-

He

St

Ža

Ti

Ti

-

-

-

VÁŇOVÁ Petra

Zr

Zr

Kr

..

-

-

-

-

Místnosti mimo provoz

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

9

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

Změny v rozvrzích učitelů:

HERRMANN Martin

2.hod

supl. (Vk)

ČJL

7.A

(17)

 
 

2.hod

odpadá

ČJL

1.A

 

Školní akce

HOLAN Radomír

7.hod

spojeno (Sv)

MAT

5.B (ANJ)

(5)

 

HORÁKOVÁ Hana

3.hod

změna

ANJ

6.B (ANJ)

(BIO)

 
 

3.hod

spojeno (Ma)

ANJ

6.B (ANJ1)

(BIO)

 
 

4.hod

změna

ANJ

6.B (ANJ)

(BIO)

 
 

4.hod

spojeno (Ma)

ANJ

6.B (ANJ1)

(BIO)

 

JÁGROVÁ Dana

6.hod

odpadá

DEJ

1.B

 

Školní akce

 

7.hod

supl. (Vk)

ZMP

4.A

(15)

 
 

7.hod

odpadá

DEJ

1.A

 

Školní akce

KADEŘÁBKOVÁ Veronika

5.hod

odpadá

ANJ

1.B (ANJ)

 

Školní akce

KÁROVÁ Hana

5.hod

spojeno (Vn)

DEJ

3.B (ANJ1)

(6)

 
 

5.hod

supl. (Hn)

DEJ

3.B (ANJ)

(6)

 
 

8.hod

odpadá

DEJ

3.B

 

jiný důvod

KRICHEBAUEROVÁ Jana

4.hod

spojeno (Ry)

INF

8.A (ANJ1)

(3)

 
 

4.hod

změna

INF

8.A (ANJ)

(3)

 
 

6.hod

spojeno (Ry)

INF

8.A (ANJ)

(3)

 
 

6.hod

změna

INF

8.A (ANJ1)

(3)

 

ODLOŽILÍKOVÁ Michaela

2.hod

změna

ANJ

8.A (ANJ1)

(16)

 
 

5.hod

změna

ŠPJ

2.A (ŠPJA)

(16)

 

POSPÍŠILOVÁ Jana

1.hod

odpadá

MAT

1.A

 

Školní akce

PROTIVÁNKOVÁ Zdeňka

1.hod

spojeno (Ma)

ANJ

8.B (ANJ)

(30)

 
 

3.hod

změna

NJV

7.A (NJV3)+

(16)

 
 

5.hod

odpadá

ANJ

1.B (ANJ1)

 

Školní akce

STRÁNSKÁ Eva

3.hod

supl. (Vk)

GEL

5.B

(5)

 
 

3.hod

odpadá

BIO

1.A (ANJ)

 

Školní akce

 

4.hod

odpadá

BIO

1.A (ANJ1)

 

Školní akce

SVOBODOVÁ Helena

4.hod

změna

FRJ

5.A (FRJ)+

(30)

 

TICHÝ Karel

1.hod

supl. (Ry)

TEV

8.A

(3)

 
 

1.hod

odpadá

TEV

1.B (Chl)

 

Školní akce

 

2.hod

supl. (Ry)

TEV

8.B

(30)

 
 

2.hod

odpadá

TEV

1.B (Chl)

 

Školní akce

 

3.hod

spojeno (Hn)

TEV

8.B (Dív)

(S1)

 
 

4.hod

spojeno (Hn)

TEV

8.B (Dív)

(S1)

 
 

5.hod

změna

TEV

7.B (Chl)

(S1)

 
 

5.hod

spojeno (Vk)

TEV

7.B (Dív)

(S1)

 
 

6.hod

změna

TEV

7.B (Chl)

(S1)

 
 

6.hod

spojeno (Vk)

TEV

7.B (Dív)

(S1)

 

VČELIŠOVÁ Karolína

3.hod

změna

VYV

2.B (ANJ1)

(7)

 
 

3.hod

spojeno (Vn)

VYV

2.B (ANJ)

(7)

 
 

4.hod

změna

VYV

2.B (ANJ)

(7)

 
 

4.hod

spojeno (Vn)

VYV

2.B (ANJ1)

(7)

 

VEDRALOVÁ Lenka

2.hod

změna

ANJ

5.B (ANJ)

(5)

 
 

2.hod

spojeno (Ma)

ANJ

5.B (ANJ1)

(5)

 
 

8.hod

změna

ANJ

5.B (ANJ)

(5)

 
 

8.hod

spojeno (Ma)

ANJ

5.B (ANJ1)

(5)

 

VINÁRKOVÁ Květuše

4.hod

odpadá

MAT

1.B

 

Školní akce

ZÁRUBOVÁ Linda

1.hod

spojeno (Vn)

FYZ

5.A (ANJ)

(FYZ)

 
 

2.hod

spojeno (Vn)

FYZ

5.A (ANJ1)

(FYZ)

 

ŽALUDOVÁ Lubislava

3.hod

odpadá

FYZ

1.A (ANJ1)

 

Školní akce

 

4.hod

supl. (Vk)

CHE

4.B

(12)

 
 

4.hod

odpadá

FYZ

1.A (ANJ)

 

Školní akce

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.- 10. hod Školní akce

1.B

1.- 10. hod Školní akce

2.A

5.hod

ŠPJ

ŠPJA

(16)

změna

ODLOŽILÍKOVÁ Michaela

 

2.B

3.hod

VYV

ANJ1

(7)

změna

VČELIŠOVÁ Karolína

 
 

3.hod

VYV

ANJ

(7)

spojí

VČELIŠOVÁ Karolína

(Vn)

 

4.hod

VYV

ANJ

(7)

změna

VČELIŠOVÁ Karolína

 
 

4.hod

VYV

ANJ1

(7)

spojí

VČELIŠOVÁ Karolína

(Vn)

3.B

5.hod

DEJ

ANJ1

(6)

spojí

KÁROVÁ Hana

(Vn)

 

5.hod

DEJ

ANJ

(6)

supluje

KÁROVÁ Hana

(Hn)

 

6.hod

CHE

ANJ

 

odpadá

 

(Vn)

 

6.hod

BIČ

ANJ1

 

odpadá

 

(Hn)

 

9.hod

ŠPJ

ŠPJ3

 

odpadá

 

(Pa)

 

8. hod jiný důvod

4.A

7.hod

ZMP

 

(15)

supluje

JÁGROVÁ Dana

(Vk)

4.B

4.hod

CHE

 

(12)

supluje

ŽALUDOVÁ Lubislava

(Vk)

5.A

1.hod

FYZ

ANJ

(FYZ)

spojí

ZÁRUBOVÁ Linda

(Vn)

 

2.hod

FYZ

ANJ1

(FYZ)

spojí

ZÁRUBOVÁ Linda

(Vn)

 

4.hod

FRJ

FRJ

(30)

změna

SVOBODOVÁ Helena

 

5.B

2.hod

ANJ

ANJ

(5)

změna

VEDRALOVÁ Lenka

 
 

2.hod

ANJ

ANJ1

(5)

spojí

VEDRALOVÁ Lenka

(Ma)

 

3.hod

GEL

 

(5)

supluje

STRÁNSKÁ Eva

(Vk)

 

4.hod

FRJ

FRJ

(30)

změna

SVOBODOVÁ Helena

 
 

7.hod

MAT

ANJ

(5)

spojí

HOLAN Radomír

(Sv)

 

8.hod

ANJ

ANJ

(5)

změna

VEDRALOVÁ Lenka

 
 

8.hod

ANJ

ANJ1

(5)

spojí

VEDRALOVÁ Lenka

(Ma)

6.B

3.hod

ANJ

ANJ

(BIO)

změna

HORÁKOVÁ Hana

 
 

3.hod

ANJ

ANJ1

(BIO)

spojí

HORÁKOVÁ Hana

(Ma)

 

4.hod

ANJ

ANJ

(BIO)

změna

HORÁKOVÁ Hana

 
 

4.hod

ANJ

ANJ1

(BIO)

spojí

HORÁKOVÁ Hana

(Ma)

7.A

2.hod

ČJL

 

(17)

supluje

HERRMANN Martin

(Vk)

 

3.hod

NJV

NJV3

(16)

změna

PROTIVÁNKOVÁ Zdeňka

 

7.B

3.hod

NJV

NJV3

(16)

změna

PROTIVÁNKOVÁ Zdeňka

 
 

5.hod

TEV

Chl

(S1)

změna

TICHÝ Karel

 
 

5.hod

TEV

Dív

(S1)

spojí

TICHÝ Karel

(Vk)

 

6.hod

TEV

Chl

(S1)

změna

TICHÝ Karel

 
 

6.hod

TEV

Dív

(S1)

spojí

TICHÝ Karel

(Vk)

8.A

1.hod

TEV

 

(3)

supluje

TICHÝ Karel

(Ry)

 

2.hod

ANJ

ANJ1

(16)

změna

ODLOŽILÍKOVÁ Michaela

 
 

4.hod

INF

ANJ1

(3)

spojí

KRICHEBAUEROVÁ Jana

(Ry)

 

4.hod

INF

ANJ

(3)

změna

KRICHEBAUEROVÁ Jana

 
 

6.hod

INF

ANJ

(3)

spojí

KRICHEBAUEROVÁ Jana

(Ry)

 

6.hod

INF

ANJ1

(3)

změna

KRICHEBAUEROVÁ Jana

 

8.B

1.hod

ANJ

ANJ

(30)

spojí

PROTIVÁNKOVÁ Zdeňka

(Ma)

 

2.hod

TEV

 

(30)

supluje

TICHÝ Karel

(Ry)

 

3.hod

TEV

Dív

(S1)

spojí

TICHÝ Karel

(Hn)

 

4.hod

TEV

Dív

(S1)

spojí

TICHÝ Karel

(Hn)

 

Zpracováno v systému Bakaláři