Suplování:   Úterý 18.6.2019 (Lichy tyden)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

2.A

E

E

E

E

E

E

E

E

E

E

4.B

E

E

E

E

E

E

E

E

E

E

7.A

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

7.B

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

8.A

M

M

M

M

M

M

M

M

M

M

8.B

M

M

M

M

M

M

M

M

M

M

Místnosti mimo provoz

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

7

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

9

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

27

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

Změny v rozvrzích učitelů:

BÍMOVÁ Iva

1.hod

supl. (Ho)

FYZ

3.B

(5)

 
 

1.hod

odpadá

MAT

2.A

 

Exkurze

 

2.hod

supl. (Ko)

FYZ

3.B

(5)

 
 

3.hod

změna

MAT

6.A (ANJ1)

(3)

 
 

5.hod

spojeno (He)

MAT

1.A (ANJ1)

(FYZ)

 
 

6.hod

spojeno (He)

MAT

1.A (ANJ)

(13)

 
 

7.hod

odpadá

FYZ

7.A

 

Školní akce

 

před 5. hodinou dohled Dozor suterén

 

HENDRYCHOVÁ Alena

1.hod

odpadá

TEV

7.A (Dív)

 

Školní akce

 

2.hod

odpadá

TEV

7.A (Dív)

 

Školní akce

 

před 3. hodinou dohled Dozor suterén

 

HORÁKOVÁ Hana

2.hod

změna

ANJ1

5.A (ANJ1)

(16)

 
 

4.hod

odpadá

ANJ

4.B (ANJ1)

 

Exkurze

 

7.hod

Dozor 1. a 2. patro

 
 

8.hod

odpadá

ANJ

4.B (ANJ)

 

Exkurze

 

před 6. hodinou dohled Dozor suterén

 

HORNA Petr

9.hod

odpadá

INV

7.B (INV)+

 

Školní akce

 

10.hod

odpadá

INV

7.A (INV)+

 

Školní akce

JÁGROVÁ Dana

1.hod

odpadá

RUJ

8.A (RUJ)

 

Maturity

KADEŘÁBKOVÁ Veronika

1.hod

supl. (Ps)

DEJ

5.A

(17)

 
 

3.hod

supl. (Ma)

ANJ

2.B (ANJ)

(21)

 
 

3.hod

odpadá

ANJ

8.B (ANJ)

 

Maturity

 

4.hod

odpadá

ANJ1

7.B (ANJ1)

 

Školní akce

KÁROVÁ Hana

3.hod

odpadá

ČJL

8.A

 

Maturity

 

4.hod

odpadá

SČJ

8.A (SČJA)

 

Maturity

 

5.hod

odpadá

SČJ

8.A (SČJA)

 

Maturity

 

7.hod

Dozor 1. a 2. patro

 
 

před 7. hodinou dohled Dozor suterén

 

KNÍŽKOVÁ Ladislava

6.hod

supl. (Ma)

FYZ

5.B (ANJ)

(19)

 
 

6.hod

spojeno (Ki)

FYZ

5.B (ANJ1)

(19)

 
 

6.hod

odpadá

DEG

8.B (DEG)+

 

Maturity

 

7.hod

Dozor hřiště

 
 

7.hod

odpadá

DEG

8.B (DEG)+

 

Maturity

 

před 7. hodinou dohled Dozor hřiště

 

KOZÁK Karel

1.hod

změna

ANJ

4.A (ANJ)

(28)

 
 

3.hod

supl. (Ho)

ANJ

3.B (ANJ1)

(5)

 
 

3.hod

odpadá

ANJ1

8.B (ANJ1)

 

Maturity

KOZÁKOVÁ Helena

3.hod

změna

ANJ

1.A (ANJ1)

(13)

 
 

před 6. hodinou dohled Dozor přízemí

 

OBRÁZKOVÁ Jitka

1.hod

odpadá

ČJL

7.B (ANJ)

 

Školní akce

 

2.hod

odpadá

ČJL

7.B (ANJ1)

 

Školní akce

 

3.hod

supl. (Chl)

ČJL

3.A (ANJ)

(15)

 
 

4.hod

supl. (Chl)

ČJL

3.A (ANJ1)

(15)

 
 

5.hod

spojeno (Ki)

ČJL

5.B (ANJ1)

(19)

 

ODLOŽILÍKOVÁ Michaela

1.hod

odpadá

ŠPJ

8.A (ŠPJ)+

 

Maturity

 

4.hod

změna

ŠPJ

5.B (ŠPJ)+

(16)

 
 

6.hod

změna

ANJ

6.A (ANJ1)

(4)

 
 

7.hod

změna

ANJ

6.A (ANJ1)

(4)

 
 

před 8. hodinou dohled Dozor suterén

 

PROTIVÁNKOVÁ Zdeňka

1.hod

odpadá

NJV

8.B (NJVB)

 

Maturity

REŠLOVÁ Miroslava

před 8. hodinou dohled Dozor hřiště

 

RYGEROVÁ Jiřina

před 1. hodinou dohled Dozor suterén

 

RYCHTAŘÍKOVÁ Jana

1.hod

supl. (Ma)

ANJ

6.B (ANJ)

(30)

 
 

1.hod

odpadá

FRJ

8.B (FRJ)+

 

Maturity

 

2.hod

supl. (Vi)

ANJ

6.B (RUJ)+

(14)

 
 

2.hod

odpadá

ANJ

2.A (ANJ1)

 

Exkurze

 

5.hod

spojeno (Vi)

RUJ

4.A (RUJ)+

(3)

 

STRÁNSKÁ Eva

5.hod

supl. (Fr)

BIO

2.B

(12)

 
 

5.hod

odpadá

CHE

7.A

 

Školní akce

TICHÝ Karel

1.hod

odpadá

TEV

7.A (Chl)

 

Školní akce

 

2.hod

odpadá

TEV

7.A (Chl)

 

Školní akce

 

5.hod

odpadá

TEV

7.B (Chl)

 

Školní akce

 

6.hod

odpadá

TEV

7.B (Chl)

 

Školní akce

VANĚK Jakub

2.hod

supl. (He)

ZMP

4.A

(28)

 
 

4.hod

supl. (He)

ZMP

2.B

(12)

 
 

4.hod

odpadá

GEG

7.A

 

Školní akce

 

před 8. hodinou dohled Dozor přízemí

 

VAŇKOVÁ Eva

8.hod

odpadá

SČJ

8.B (SČJB)

 

Maturity

 

9.hod

odpadá

SČJ

8.B (SČJB)

 

Maturity

 

před 7., 9. hodinou dohled Dozor přízemí

 

VÁŇOVÁ Petra

5.hod

odpadá

CHE

2.A

 

Exkurze

VEDRALOVÁ Lenka

4.hod

odpadá

ANJ

7.B (ANJ)

 

Školní akce

 

5.hod

změna

ANJ

3.A (ANJ1)

(21)

 
 

před 2. hodinou dohled Dozor suterén

 

VLČEK Karel

5.hod

odpadá

TEV

7.B (Dív)

 

Školní akce

 

6.hod

Dozor hřiště

 
 

6.hod

odpadá

TEV

7.B (Dív)

 

Školní akce

VYŠOHLÍDOVÁ Květoslava

1.hod

odpadá

NJV

8.A (NJVA)

 

Maturity

 

5.hod

odpadá

NJV2

4.B (NJV2)

 

Exkurze

ZÁRUBOVÁ Linda

3.hod

odpadá

FYZ

4.B

 

Exkurze

 

4.hod

supl. (Vi)

FYZ

6.B

(19)

 
 

4.hod

odpadá

FYZ

2.A

 

Exkurze

ŽALUDOVÁ Lubislava

2.hod

odpadá

CHE

4.B

 

Exkurze

 

3.hod

odpadá

CHE

7.B

 

Školní akce

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

3.hod

ANJ

ANJ1

(13)

změna

KOZÁKOVÁ Helena

 
 

5.hod

MAT

ANJ1

(FYZ)

spojí

BÍMOVÁ Iva

(He)

 

6.hod

MAT

ANJ

(13)

spojí

BÍMOVÁ Iva

(He)

2.A

1.- 10. hod Exkurze

2.B

3.hod

ANJ

ANJ

(21)

supluje

KADEŘÁBKOVÁ Veronika

(Ma)

 

4.hod

ZMP

 

(12)

supluje

VANĚK Jakub

(He)

 

5.hod

BIO

 

(12)

supluje

STRÁNSKÁ Eva

(Fr)

3.A

3.hod

ČJL

ANJ

(15)

supluje

OBRÁZKOVÁ Jitka

(Chl)

 

4.hod

ČJL

ANJ1

(15)

supluje

OBRÁZKOVÁ Jitka

(Chl)

 

5.hod

ANJ

ANJ1

(21)

změna

VEDRALOVÁ Lenka

 
 

7.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(Hj)

 

7.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Kš)

 

8.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(Hj)

 

8.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Kš)

3.B

1.hod

FYZ

 

(5)

supluje

BÍMOVÁ Iva

(Ho)

 

2.hod

FYZ

 

(5)

supluje

BÍMOVÁ Iva

(Ko)

 

3.hod

ANJ

ANJ1

(5)

supluje

KOZÁK Karel

(Ho)

4.A

1.hod

ANJ

ANJ

(28)

změna

KOZÁK Karel

 
 

2.hod

ZMP

 

(28)

supluje

VANĚK Jakub

(He)

 

5.hod

RUJ

RUJ

(3)

spojí

RYCHTAŘÍKOVÁ Jana

(Vi)

4.B

1.- 10. hod Exkurze

5.A

1.hod

DEJ

 

(17)

supluje

KADEŘÁBKOVÁ Veronika

(Ps)

 

2.hod

ANJ1

ANJ1

(16)

změna

HORÁKOVÁ Hana

 
 

4.hod

ŠPJ

ŠPJ

(16)

změna

ODLOŽILÍKOVÁ Michaela

 

5.B

4.hod

ŠPJ

ŠPJ

(16)

změna

ODLOŽILÍKOVÁ Michaela

 
 

5.hod

ČJL

ANJ1

(19)

spojí

OBRÁZKOVÁ Jitka

(Ki)

 

6.hod

FYZ

ANJ

(19)

supluje

KNÍŽKOVÁ Ladislava

(Ma)

 

6.hod

FYZ

ANJ1

(19)

spojí

KNÍŽKOVÁ Ladislava

(Ki)

6.A

2.hod

ANJ

RUJ

(14)

supluje

RYCHTAŘÍKOVÁ Jana

(Vi)

 

3.hod

MAT

ANJ1

(3)

změna

BÍMOVÁ Iva

 
 

6.hod

ANJ

ANJ1

(4)

změna

ODLOŽILÍKOVÁ Michaela

 
 

7.hod

ANJ

ANJ1

(4)

změna

ODLOŽILÍKOVÁ Michaela

 

6.B

1.hod

ANJ

ANJ

(30)

supluje

RYCHTAŘÍKOVÁ Jana

(Ma)

 

2.hod

ANJ

RUJ

(14)

supluje

RYCHTAŘÍKOVÁ Jana

(Vi)

 

4.hod

FYZ

 

(19)

supluje

ZÁRUBOVÁ Linda

(Vi)

 

9.hod

GEG

   

odpadá

 

(Hj)

7.A

1.- 10. hod Školní akce

7.B

1.- 10. hod Školní akce

8.A

1.- 10. hod Maturity

8.B

1.- 10. hod Maturity

 

 

Suplování:   Středa 19.6.2019 (Lichy tyden)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

2.B

E

E

E

E

E

E

E

E

E

E

4.B

E

E

E

E

E

E

E

E

E

E

5.A

             

jiný

   

7.A

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

7.B

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

8.A

M

M

M

M

M

M

M

M

M

M

8.B

M

M

M

M

M

M

M

M

M

M

Místnosti mimo provoz

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

9

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

Změny v rozvrzích učitelů:

BÍMOVÁ Iva

4.hod

spojeno (Ko)

MAT

2.A (ANJ)

(15)

 
 

4.hod

změna

MAT

2.A (ANJ1)

(15)

 
 

5.hod

spojeno (Ko)

MAT

2.A (ANJ1)

(15)

 
 

5.hod

změna

MAT

2.A (ANJ)

(15)

 
 

před 6. hodinou dohled Dozor 1. patro

 

HANIBALOVÁ Petra

4.hod

odpadá

NJV

7.B (NJV)

 

Školní akce

 

před 3. hodinou dohled Dozor 1. patro

 

HENDRYCHOVÁ Alena

3.hod

odpadá

TEV

8.A (Dív)

 

Maturity

 

4.hod

odpadá

TEV

8.A (Dív)

 

Maturity

 

před 9. hodinou dohled Dozor 1. patro

 

HOLAN Radomír

1.hod

odpadá

MAT

8.A (ANJ1)

 

Maturity

 

2.hod

supl. (Ko)

MAT

3.B

(5)

 
 

2.hod

odpadá

MAT

8.A (ANJ)

 

Maturity

HORÁKOVÁ Hana

5.hod

supl. (Ma)

ANJ

5.B (ANJ)

(14)

 
 

5.hod

odpadá

ANJ

2.B (ANJ1)

 

Exkurze

 

6.hod

Dozor 1. a 2. patro

 
 

6.hod

odpadá

ANJ

4.B (ANJ)

 

Exkurze

JÁGROVÁ Dana

3.hod

supl. (Ry)

DEJ

6.B

(30)

 
 

8.hod

odpadá

RUJ

8.A (RUJ)

 

Maturity

 

před 6. hodinou dohled Dozor hřiště

 

KADEŘÁBKOVÁ Veronika

1.hod

odpadá

ANJ

8.A (ANJ)

 

Maturity

 

2.hod

odpadá

ANJ1

7.B (ANJ1)

 

Školní akce

 

3.hod

supl. (Va)

DEJ

5.A

(17)

 
 

3.hod

odpadá

ANJ

8.B (ANJ)

 

Maturity

 

6.hod

Dozor v jídelně

 
 

6.hod

odpadá

AKV

7.A (AKV2)+

 

Školní akce

 

7.hod

Dozor suterén a přízemí

 
 

7.hod

odpadá

AKV

7.B (AKV2)+

 

Školní akce

 

8.hod

odpadá

DEJ

5.A

 

jiný důvod

KÁROVÁ Hana

6.hod

odpadá

ČJL

8.A

 

Maturity

KAŠPAROVÁ Jana

1.hod

odpadá

TEV

8.B (Dív)

 

Maturity

 

2.hod

odpadá

TEV

8.B (Dív)

 

Maturity

KNÍŽKOVÁ Ladislava

před 5. hodinou dohled Dozor 1. patro

 
 

před 4. hodinou dohled Dozor 2. patro

 

KOZÁK Karel

3.hod

supl. (Ma)

ANJ

3.B (ANJ1)

(21)

 
 

5.hod

Dozor v jídelně

 
 

6.hod

odpadá

ANJ1

8.B (ANJ1)

 

Maturity

 

před 3. hodinou dohled Dozor 2. patro

 

KOZÁKOVÁ Helena

4.hod

změna

ANJ

5.A (ANJ)

(13)

 
 

před 1. hodinou dohled Dozor 1. patro

 

OBRÁZKOVÁ Jitka

1.hod

supl. (Ki)

ČJL

5.B (ANJ)

(27)

 
 

1.hod

odpadá

ČJL

7.B

 

Školní akce

 

2.hod

spojeno (Ki)

ČJL

5.B (ANJ)

(19)

 
 

8.hod

odpadá

SČJ

7.B (SČJB)

 

Školní akce

 

9.hod

odpadá

SČJ

7.B (SČJB)

 

Školní akce

 

před 2. hodinou dohled Dozor 1. patro

 
 

před 5. hodinou dohled Dozor 2. patro

 

ODLOŽILÍKOVÁ Michaela

8.hod

odpadá

ŠPJ

8.B (ŠPJ)+

 

Maturity

 

před 8. hodinou dohled Dozor suterén

 
 

před 7. hodinou dohled Dozor 1. patro

 

PALACZUKOVÁ Kateřina

3.hod

změna

ŠPJ

2.A (ŠPJ2)+

(15)

 
 

7.hod

změna

ŠPJ

3.B (ŠPJB)

(5)

 
 

8.hod

změna

ŠPJ

3.B (ŠPJB)

(5)

 

PROTIVÁNKOVÁ Zdeňka

1.hod

odpadá

ANJ

7.A (ANJ)

 

Školní akce

 

2.hod

odpadá

ANJ

8.A (ANJ1)

 

Maturity

 

8.hod

odpadá

NJV

8.B (NJVB)

 

Maturity

REŠLOVÁ Miroslava

1.hod

změna

ČJL

6.B (ANJ)

(30)

 
 

1.hod

spojeno (Va)

ČJL

6.B (ANJ1)

(30)

 
 

2.hod

změna

ČJL

6.B (ANJ1)

(30)

 
 

2.hod

spojeno (Va)

ČJL

6.B (ANJ)

(30)

 
 

3.hod

odpadá

HUV

4.B (ANJ)

 

Exkurze

 

4.hod

supl. (Ma)

HUV

6.B (ANJ)

(HUV)

 
 

4.hod

odpadá

HUV

4.B (ANJ1)

 

Exkurze

RYCHTAŘÍKOVÁ Jana

4.hod

odpadá

FRJ

7.A (FRJ)+

 

Školní akce

STRÁNSKÁ Eva

1.hod

supl. (He)

BIO

1.A

(13)

 
 

8.hod

odpadá

CHEV

7.B (CHEV)+

 

Školní akce

 

9.hod

odpadá

CHEV

7.A (CHEV)+

 

Školní akce

SVOBODOVÁ Helena

před 8. hodinou dohled Dozor 1. patro

 

VANĚK Jakub

3.hod

odpadá

GEG

7.B

 

Školní akce

 

5.hod

Dozor suterén a přízemí

 
 

5.hod

odpadá

ZMP

4.B

 

Exkurze

 

8.hod

odpadá

ZMV

7.B (ZMV)+

 

Školní akce

 

9.hod

odpadá

ZMV

7.A (ZMV)+

 

Školní akce

VČELIŠOVÁ Karolína

3.hod

supl. (Fr)

VYV

4.A (ANJ)

(VYV)

 
 

3.hod

odpadá

VYV

4.B (ANJ1)

 

Exkurze

 

4.hod

supl. (Fr)

VYV

4.A (ANJ1)

(VYV)

 
 

4.hod

odpadá

VYV

4.B (ANJ)

 

Exkurze

 

před 7. hodinou dohled Dozor přízemí

 

VEDRALOVÁ Lenka

2.hod

supl. (Ry)

ANJ

6.A

(4)

 
 

2.hod

odpadá

ANJ

7.B (ANJ)

 

Školní akce

 

7.hod

Dozor 1. a 2. patro

 
 

7.hod

odpadá

ANJ

4.B (ANJ1)

 

Exkurze

VLČEK Karel

před 5. hodinou dohled Dozor hřiště

 
 

před 9. hodinou dohled Dozor suterén

 

VYŠOHLÍDOVÁ Květoslava

3.hod

odpadá

NJV

2.B (NJVB)

 

Exkurze

 

7.hod

Dozor v jídelně

 
 

8.hod

odpadá

NJV

8.A (NJVA)

 

Maturity

ZÁRUBOVÁ Linda

4.hod

supl. (Ry)

FYZ

6.A

(4)

 
 

7.hod

Dozor hřiště

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

BIO

 

(13)

supluje

STRÁNSKÁ Eva

(He)

 

7.hod

ZMP

   

odpadá

 

(Hj)

2.A

3.hod

ŠPJ

ŠPJ2

(15)

změna

PALACZUKOVÁ Kateřina

 
 

4.hod

MAT

ANJ

(15)

spojí

BÍMOVÁ Iva

(Ko)

 

4.hod

MAT

ANJ1

(15)

změna

BÍMOVÁ Iva

 
 

5.hod

MAT

ANJ1

(15)

spojí

BÍMOVÁ Iva

(Ko)

 

5.hod

MAT

ANJ

(15)

změna

BÍMOVÁ Iva

 

2.B

1.- 10. hod Exkurze

3.B

2.hod

MAT

 

(5)

supluje

HOLAN Radomír

(Ko)

 

3.hod

ANJ

ANJ1

(21)

supluje

KOZÁK Karel

(Ma)

 

7.hod

ŠPJ

ŠPJB

(5)

změna

PALACZUKOVÁ Kateřina

 
 

8.hod

ŠPJ

ŠPJB

(5)

změna

PALACZUKOVÁ Kateřina

 

4.A

3.hod

VYV

ANJ

(VYV)

supluje

VČELIŠOVÁ Karolína

(Fr)

 

4.hod

VYV

ANJ1

(VYV)

supluje

VČELIŠOVÁ Karolína

(Fr)

4.B

1.- 10. hod Exkurze

5.A

3.hod

DEJ

 

(17)

supluje

KADEŘÁBKOVÁ Veronika

(Va)

 

4.hod

ANJ

ANJ

(13)

změna

KOZÁKOVÁ Helena

 
 

5.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(Hj)

 

6.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(Hj)

 

8. hod jiný důvod

5.B

1.hod

ČJL

ANJ

(27)

supluje

OBRÁZKOVÁ Jitka

(Ki)

 

2.hod

ČJL

ANJ

(19)

spojí

OBRÁZKOVÁ Jitka

(Ki)

 

5.hod

ANJ

ANJ

(14)

supluje

HORÁKOVÁ Hana

(Ma)

6.A

2.hod

ANJ

 

(4)

supluje

VEDRALOVÁ Lenka

(Ry)

 

4.hod

FYZ

 

(4)

supluje

ZÁRUBOVÁ Linda

(Ry)

 

8.hod

SVS

SVS1

 

odpadá

 

(Ko)

 

9.hod

SVS

SVS1

 

odpadá

 

(Ko)

6.B

1.hod

ČJL

ANJ

(30)

změna

REŠLOVÁ Miroslava

 
 

1.hod

ČJL

ANJ1

(30)

spojí

REŠLOVÁ Miroslava

(Va)

 

2.hod

ČJL

ANJ1

(30)

změna

REŠLOVÁ Miroslava

 
 

2.hod

ČJL

ANJ

(30)

spojí

REŠLOVÁ Miroslava

(Va)

 

3.hod

DEJ

 

(30)

supluje

JÁGROVÁ Dana

(Ry)

 

4.hod

HUV

ANJ

(HUV)

supluje

REŠLOVÁ Miroslava

(Ma)

 

6.hod

MAT

   

odpadá

 

(Vi)

 

8.hod

SVS

SVS1

 

odpadá

 

(Ko)

 

9.hod

SVS

SVS1

 

odpadá

 

(Ko)

7.A

1.- 10. hod Školní akce

7.B

1.- 10. hod Školní akce

8.A

1.- 10. hod Maturity

8.B

1.- 10. hod Maturity

 

Zpracováno v systému Bakaláři