Suplování:   Středa 20.2.2019 (Sudy tyden)

Místnosti mimo provoz

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

14

   

jiný

             

Změny v rozvrzích učitelů:

BÍMOVÁ Iva

před 6. hodinou dohled Dozor 2. patro

 

HANIBALOVÁ Petra

3.hod

změna

NJV

2.A (NJVA)

(4)

 

HOJKA Václav

1.hod

spojeno (Ka)

TEV

8.A (ANJ)

(S1)

 
 

2.hod

spojeno (Ho)

TEV

8.A (ANJ)

(S1)

 

JÁGROVÁ Dana

5.hod

Dozor 1. a 2. patro

 
 

před 7. hodinou dohled Dozor 2. patro

 

KOZÁKOVÁ Helena

3.hod

spojeno (Pr)

ANJ

1.B (ANJ)

(6)

 
 

3.hod

změna

ANJ

1.B (ANJ1)

(6)

 

KRICHEBAUEROVÁ Jana

3.hod

spojeno (Ka)

INF

8.B (ANJ)

(3)

 
 

3.hod

změna

INF

8.B (ANJ1)

(3)

 

MATĚJŮ Jakub

1.hod

spojeno (Pr)

ANJ1

7.A (ANJ)

(27)

 
 

1.hod

změna

ANJ1

7.A (ANJ1)

(27)

 
 

3.hod

změna

ANJ

3.B (ANJ1)

(5)

 
 

3.hod

spojeno (Ho)

ANJ

3.B (ANJ)

(5)

 

OBRÁZKOVÁ Jitka

před 8. hodinou dohled Dozor 2. patro

 

PALACZUKOVÁ Kateřina

6.hod

Dozor suterén a přízemí

 

RYCHTAŘÍKOVÁ Jana

7.hod

Dozor v jídelně

 

STRÁNSKÁ Eva

1.hod

supl. (Ps)

CHE

5.A

(17)

 

SVOBODOVÁ Helena

4.hod

supl. (Ho)

ČJL

3.B

(5)

 

VEDRALOVÁ Lenka

2.hod

spojeno (Ka)

ANJ

7.B (ANJ1)

(7)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.B

3.hod

ANJ

ANJ

(6)

spojí

KOZÁKOVÁ Helena

(Pr)

 

3.hod

ANJ

ANJ1

(6)

změna

KOZÁKOVÁ Helena

 

2.A

3.hod

NJV

NJVA

(4)

změna

HANIBALOVÁ Petra

 

3.B

3.hod

ANJ

ANJ1

(5)

změna

MATĚJŮ Jakub

 
 

3.hod

ANJ

ANJ

(5)

spojí

MATĚJŮ Jakub

(Ho)

 

4.hod

ČJL

 

(5)

supluje

SVOBODOVÁ Helena

(Ho)

5.A

1.hod

CHE

 

(17)

supluje

STRÁNSKÁ Eva

(Ps)

 

8.hod

DEJ

   

odpadá

 

(Ka)

7.A

1.hod

ANJ1

ANJ

(27)

spojí

MATĚJŮ Jakub

(Pr)

 

1.hod

ANJ1

ANJ1

(27)

změna

MATĚJŮ Jakub

 
 

6.hod

AKV

AKV2

 

odpadá

 

(Ka)

 

7.hod

AKV

AKV2

 

odpadá

 

(Ka)

7.B

2.hod

ANJ

ANJ1

(7)

spojí

VEDRALOVÁ Lenka

(Ka)

 

6.hod

AKV

AKV2

 

odpadá

 

(Ka)

 

7.hod

AKV

AKV2

 

odpadá

 

(Ka)

8.A

1.hod

TEV

ANJ1

(S1)

spojí

HOJKA Václav

(Ho)

 

1.hod

TEV

ANJ

(S1)

spojí

HOJKA Václav

(Ka)

 

2.hod

TEV

ANJ1

(S1)

spojí

HOJKA Václav

(Pr)

 

2.hod

TEV

ANJ

(S1)

spojí

HOJKA Václav

(Ho)

8.B

3.hod

INF

ANJ

(3)

spojí

KRICHEBAUEROVÁ Jana

(Ka)

 

3.hod

INF

ANJ1

(3)

změna

KRICHEBAUEROVÁ Jana

 
 

8.hod

NJV

NJVB

 

odpadá

 

(Pr)

 

 

Suplování:   Čtvrtek 21.2.2019 (Sudy tyden)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

5.B

               

jiný

 

8.A

   

ŠA

ŠA

ŠA

         

8.B

   

ŠA

ŠA

ŠA

         

Místnosti mimo provoz

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

7

   

jiný

jiný

jiný

         

9

       

ŠA

ŠA

       

BIO

ŠA

ŠA

               

Změny v rozvrzích učitelů:

FRONKOVÁ Lucie

4.hod

změna

MAT

7.B

(CHE)

 

HANIBALOVÁ Petra

2.hod

změna

NJV

5.B (NJV2)+

(19)

 
 

2.hod

spojeno (Pr)

NJV

5.B (NJV3)+

(19)

 

HORÁKOVÁ Hana

6.hod

Dozor 1. a 2. patro

 

CHLADOVÁ Lenka

6.hod

spojeno (Vč)

HUV

1.A (ANJ)

(HUV)

 

KADEŘÁBKOVÁ Veronika

3.hod

supl. (St)

DEJ

5.A

(17)

 
 

4.hod

odpadá

ANJ

8.A (ANJ)

 

Školní akce

KÁROVÁ Hana

3.hod

odpadá

ČJL

8.A

 

Školní akce

 

před 5. hodinou dohled Dozor přízemí

 

KAŠPAROVÁ Jana

před 7. hodinou dohled Dozor přízemí

 

KNÍŽKOVÁ Ladislava

5.hod

supl. (St)

MAT

5.B

(19)

 

KOTLABA Radek

4.hod

spojeno (Hr)

ČJL

4.B (ANJ)

(16)

 

KOZÁKOVÁ Helena

3.hod

změna

ANJ

1.A (ANJ1)

(13)

 
 

3.hod

spojeno (Pr)

ANJ

1.A (ANJ)

(13)

 
 

5.hod

změna

ANJ

1.B (ANJ1)

(6)

 
 

5.hod

spojeno (Pr)

ANJ

1.B (ANJ)

(6)

 
 

9.hod

odpadá

ANJ1

5.B (ANJ1)

 

jiný důvod

 

před 6. hodinou dohled Dozor přízemí

 

RYGEROVÁ Jiřina

4.hod

supl. (Chl)

OBV

2.A (ANJ)

(19)

 
 

4.hod

odpadá

ZSV

8.B

 

Školní akce

 

5.hod

Dozor suterén a přízemí

 

RYCHTAŘÍKOVÁ Jana

5.hod

změna

FRJ

7.A (FRJ)+

(FYZ)

 

VAŇKOVÁ Eva

3.hod

supl. (Chl)

ČJL

2.A (ANJ1)

(3)

 
 

3.hod

odpadá

ČJL

8.B

 

Školní akce

VČELIŠOVÁ Karolína

3.hod

spojeno (Ža)

VYV

2.B (ANJ1)

(VYV)

 
 

4.hod

spojeno (Ža)

VYV

2.B (ANJ)

(VYV)

 
 

5.hod

spojeno (Chl)

VYV

1.A (ANJ1)

(VYV)

 

VYŠOHLÍDOVÁ Květoslava

5.hod

Dozor v jídelně

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

3.hod

ANJ

ANJ1

(13)

změna

KOZÁKOVÁ Helena

 
 

3.hod

ANJ

ANJ

(13)

spojí

KOZÁKOVÁ Helena

(Pr)

 

5.hod

VYV

ANJ1

(VYV)

spojí

VČELIŠOVÁ Karolína

(Chl)

 

6.hod

HUV

ANJ

(HUV)

spojí

CHLADOVÁ Lenka

(Vč)

1.B

5.hod

ANJ

ANJ1

(6)

změna

KOZÁKOVÁ Helena

 
 

5.hod

ANJ

ANJ

(6)

spojí

KOZÁKOVÁ Helena

(Pr)

2.A

3.hod

ČJL

ANJ1

(3)

supluje

VAŇKOVÁ Eva

(Chl)

 

4.hod

OBV

ANJ

(19)

supluje

RYGEROVÁ Jiřina

(Chl)

2.B

3.hod

VYV

ANJ1

(VYV)

spojí

VČELIŠOVÁ Karolína

(Ža)

 

4.hod

VYV

ANJ

(VYV)

spojí

VČELIŠOVÁ Karolína

(Ža)

4.B

4.hod

ČJL

ANJ

(16)

spojí

KOTLABA Radek

(Hr)

5.A

2.hod

NJV

NJV2

(19)

změna

HANIBALOVÁ Petra

 
 

2.hod

NJV

NJV3

(19)

spojí

HANIBALOVÁ Petra

(Pr)

 

3.hod

DEJ

 

(17)

supluje

KADEŘÁBKOVÁ Veronika

(St)

5.B

2.hod

NJV

NJV2

(19)

změna

HANIBALOVÁ Petra

 
 

2.hod

NJV

NJV3

(19)

spojí

HANIBALOVÁ Petra

(Pr)

 

5.hod

MAT

 

(19)

supluje

KNÍŽKOVÁ Ladislava

(St)

 

skup ANJ1: 9. hod jiný důvod

7.A

5.hod

FRJ

FRJ

(FYZ)

změna

RYCHTAŘÍKOVÁ Jana

 

7.B

4.hod

MAT

 

(CHE)

změna

FRONKOVÁ Lucie

 
 

5.hod

FRJ

FRJ

(FYZ)

změna

RYCHTAŘÍKOVÁ Jana

 
 

6.hod

ANJ

ANJ

 

odpadá

 

(Ve)

 

6.hod

ANJ1

ANJ1

 

odpadá

 

(Ka)

8.A

6.hod

AKV

AKV3

 

odpadá

 

(Pr)

 

7.hod

AKV

AKV3

 

odpadá

 

(Pr)

 

3.- 5. hod Školní akce

8.B

1.hod

NJV

NJVB

 

odpadá

 

(Pr)

 

6.hod

AKV

AKV3

 

odpadá

 

(Pr)

 

7.hod

AKV

AKV3

 

odpadá

 

(Pr)

 

3.- 5. hod Školní akce

 

Zpracováno v systému Bakaláři